066904xerox_versalink_c405_renkli_cok_fonksiyonlu_yazici.jpg073212xerox7835.jpg073230xerox8035.jpg073261xerox8075.jpg073274xeroxb405.jpg073290xeroxb3335.jpg073303xeroxb7030.jpg073334xeroxc8055.jpg
HAKKIMIZDA
unal_dijital
Ünal Dijital Kopyalama Sistemleri olarak 17 yılı aşkın süredir Fotokopi , Faks , Yazıcı cihazları satış ve Teknik servisi konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için gayret göstermektedir. Tecrübeli ve konusunda uzman ekibiyle satış sonrası verdiği hizmette, müşterilerinin memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutmaktadır.

Ürün portföyünde bulunan Dijital Fotokopi, Dijital Çok Fonksiyonlu Fotokopi, Dijital Renkli Baskı Makinası, Lazer Yazıcı ve Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, verimliliği arttıracak çevre dostu baskı ve kopyalama çözümleri sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda; sayfabaşı maliyet anlaşması, makine kiralama, kurumsal baskı destek merkezi, doküman takip sistemi, ödeme kartlı sistemler, değişken veri basımı, doküman yönetimi ve veri yakalama, güvenli baskı çözümleri, yazıcı ve ağ yönetim sistemleri çözümleri sunarak değer katmaktadır.

Uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Fotokopi, Faks ,Printer cihazlarının satışının yanı sıra satış sonrası yerinde teknik servis, orjinal sarf malzemeler ve yedek parça temininde en cazip imkanları sunmaktayız. Bildirilen arıza ve servis ihtiyaçlarına aynı gün veya bir sonraki gün cevap vererek, kullandığınız fotokopi, faks, yazıcı cihazlarından en iyi verimi almanız için özenle çalışmaktayız. Daimi olarak çalıştığımız kamu kuruluşu ve özel şirketin servis hizmetinde müşterilerimizin güvenlerini kazanarak, istikrarlı bir performans çizmekteyiz. Bu imkanlardan faydalanmak ve cihazlarınızı uzman personelimize teslim ederek maksimun verim almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.


FOTOKOPİ ÜRÜNLERİMİZ
• Fotokopi Makinası• Faks Printer
• Siyah/Beyaz Dijital Fotokopi Makineleri• Renkli Fotokopi Makineleri
• Renkli Dijital Fotokopi Makineleri• Mono Lazer Yazıcılar
• Renkli Yazıcılar• Printer Kiralama Servisi
• Sarf Malzemeleri• Toner, Kartuş, Kağıt, Yazıcılar, ve Refiller


unal_dijital_logo
Ünal Dijital Kopyalama Sistemleri - Xerox Türkiye
Kayışdağı Mimar Sinan Mh. Üsküdar Cd.
Yedpa Ticaret Merkezi
1 H 61 Ataşehir - İSTANBUL / TÜRKIYE
Facebook sayfamız